Kobieta w Biznesie, czyli inspektor w szpilkach.

Na te spotkania chodzę niemalże nieprzerwanie od 2016r.  i  wtedy właściwie można faktycznie zobaczyć mnie w mitycznych szpilkach. To właśnie na takich eventach poznaję kobiety z różnych branż, w szczególności branży nieruchomości, gdzie możemy razem działać, aby wypuszczać jak najlepsze usługi na rynek budowlany.

Kobiety z branży nieruchomości, jako klucz do sukcesu.

Na przestrzeni lat, na takich wydarzeniach, jak to, spotkałam wiele Architektek Wnętrz czy Agentek Nieruchomości, Prawniczek,  czy też Ekspertek od kredytów, których klientom pomogłam w trudnych odbiorach domów lub mieszkań.  Piszę trudnych, bo najczęściej chodziło o problemy z nieszczelnymi oknami, wilgocią w mieszkaniu (nowym!) oraz pleśnią na ścianie (pleśń na tynku jest bardzo szkodliwa). Dzięki nawiązaniu relacji biznesowej oraz lepszym wzajemnym poznaniu się, ja również  polecam moim klientom usługi innych ekspertek, wiedząc i wierząc, że są w dobrych rękach.

Polecony specjalista od zakupu i urządzenia mieszkania, to skarb!

Na co dzień, spotykam się z różnymi wyzwaniami jakie napotykają na swojej drodze osoby kupujące pierwsze mieszkanie lub nowy dom. Bardzo często zdarza się, że jestem pytana o sprawdzonych specjalistów np. w dziedzinie prawa lub konstrukcji, projektowania wnętrz. Dlatego w dalszym ciągu zamierzam rozwijać się i swój biznes i siebie na różnych szkoleniach, zarówno miękkich jak i technicznych, aby ciągle dostarczać jak najlepszą jakość mojej głównej usługi jaką jest odbiór techniczny mieszkania od dewelopera czy też pomoc w odbiorze technicznym domu w stanie deweloperskim.

Odbiór mieszkania z fachowcem w Krakowie polecanym nawet przez deweloperów.

Jako kobieta inspektor na obcasach, (tych przysłowiowych oczywiście), patrzę nieco innym okiem na dany lokal niż część męska związana z tym zawodem. Buduję też inną relację z klientami, a także odpowiadam im na niezadane pytania, chroniąc ich budżet i otwierając oczy na ważne aspekty związane z wykończeniem.  Wielokrotnie usłyszałam to, jako biznesowy komplement od niejednego pracownika dewelopera po zakończonym odbiorze mieszkania (odbiór kluczy od dewelopera , to też  często dzień wskazywania usterek) . W swojej karierze zawodowej mogę się także wyróżnić, tym , że odbierałam mieszkania bliskim krewnym i znajomym deweloperów, którzy polecili moje usługi, pomimo, iż  najpierw sprawdzałam ich nieruchomości i usterkowo ich nie oszczędzałam.

Wiarygodny deweloper oraz złe relacje z deweloperem.

Myślę, że pomimo znajdywania usterek, a czasem wad, to staram się (choć czasem jest to trudne ze względu na mój charakter i charakter deweloperów), aby obie Strony ( Kupujący i Deweloper), mieli poczucie dobrej transakcji.  Wielokrotnie udało mi się wręcz załagodzić niejeden konflikt, powstały na etapie budowy, czy też zakupu nieruchomości. Takie umiejętności posiadam nie tylko jako moje własne predyspozycje, ale także ze szkoleń biznesowych.

A już teraz zapraszam w imieniu organizatorek (www.kobietawbiznesie.pl) na kolejną edycję  wydarzenia dla przedsiębiorczych kobiet. Poznawajmy się i róbmy razem biznes.

A jeśli czeka Cię odbiór domu lub mieszkania, to  SKONTAKTUJ SIĘ!

Jesteśmy również w Social Mediach, gdzie dzielimy się przykładowymi usterkami i wadami, jakie spotykamy podczas sprawdzania pod kątem technicznym nieruchomości.

Zdjęcia wykonały firmy fotograficzne na zlecenie organizatorek, które udostępniły je Uczestniczkom.