Szkolenie  STACJONARNE z odbiorów technicznych domów i mieszkań w stanie deweloperskim (edycja III)

Kiedy :

01.07.2023r.  godz.9.00-17.00 ( możliwość wydłużenia o ok. 1h)

W trakcie modułów będzie zaplanowana przerwa obiadowa 45 min ok.  godz. 13.30 (obiad nie jest w cenie). W cenie jest kawa, herbata, ciastko.

Gdzie:

Kraków, Stare Miasto, HOTEL WYSPIAŃSKI, ul. Westerplatte 15 (kliknij tutaj ) , Sala „Warszawianka”

Agenda*:

Moduł I: Jak wyglądają odbiory techniczne u poszczególnych deweloperów ( 5 przykładów i jak do tego podejść pod kątem organizacji czasu i ustaleń z klientem)

Moduł II: Podstawowe aspekty ” Ustawy deweloperskiej” i praw konsumentów (zgodność towaru z Umową, rękojmia). Na co się godzić, a co walczyć.

Moduł III: Odbiór techniczny poszczególnych branż budowlanych wraz z omówieniem sprzętu i mierników, kamery termicznej, podanie norm do odchyłek lub wytycznych, omówienie sprzeczności norm).

  1. OKNA I STOLARKA ( w tym DRZWI, PARAPETY , ROLETY, OKNA POŁACIOWE)
  2. WENTYLACJA
  3. BALKON, TARAS LUB OGRÓD
  4. WOD – KAN & OGRZEWANIE
  5. TELETECHNIKA & ELEKTRYKA (pokażę przykłady rzutów i różnych oznaczeń)
  6. TYNKI (ŚCIANY, SUFITY, G-K, MULTIGIPS itp)
  7. WYLEWKI, SCHODY
  8. STRYCH, DACH & PODDASZE
  9. GARAŻ LUB MIEJSCE POSTOJOWE & KOMÓRKA LOKATORSKA
  10. ELEWACJA & ZAGOSPODAROWANIE TERENU

Moduł IV: Obsługa klienta po odbiorze (maile, porady, ewentualne reklamacje).

Moduł V: Jak wycenić taki biznes / usługę i poukładać sobie aspekty formalne i administracyjne. Pozyskiwanie klienta. Krótkie omówienie na moim przykładzie kilku źródeł ( w szczególności tych bezpłatnych m.in. Social mediów ).

W trakcie modułów będzie zaplanowana przerwa obiadowa (obiad nie jest w cenie). W cenie jest kawa, herbata, coś na słodko.

*Kolejność Agendy może ulec zmianie. Materiały szkoleniowe w postaci prezentacji, zostaną przesłane do 7 dni roboczych od dnia szkolenia.

Dla kogo jest to szkolenie:

Jeśli jesteś architektem wnętrz, fachowcem lub inżynierem budownictwa, który chce poznać tajniki i zasady odbioru technicznego mieszkania lub domu w stanie deweloperskim, to trafiłeś w dobre w miejsce.

Dla kogo nie jest to szkolenie:

Jeśli już działasz w tym biznesie, to na pewno już wiele wiesz. Szkolenie jest na poziomie podstawowym ze wstawkami zaawansowanymi odnośnie termowizji i badania szczelności okien.

Opinia jednej z uczestniczek II edycji:

szkolenie odbiory

KUP szkolenie

Osoby kupujące szkolenie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej otrzymają fakturę VAT z systemu fakturownia (automatycznie po zakupie, zalecamy sprawdzić folder inne lub s pam ). Osoby kupujące indywidualnie otrzymają paragon.

Na koniec warsztatów zostanie wręczony dokument tj. Certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia z zakresu odbiorów technicznych.

Ustawa deweloperska, ani żaden inny dokument nie reguluje prawnie statusu osoby sprawdzającej mieszkanie lub dom w stanie deweloperskim ( w imieniu Kupującego, który w dniu odbioru technicznego lokalu, ma prawo wesprzeć się dowolnym fachowcem, specjalistą lub osobą techniczną z kręgów rodzinnych). Niemniej jednak, posiadanie uprawnień budowlanych lub status inżyniera czy też architekta, ułatwia przyswajanie wiedzy technicznej. Zatem szkolenie kierowane jest do osób, które już obracają się w kręgach deweloperskich (np. architekci wnętrz, fachowcy od wykończeń, inżynierowie budownictwa, początkujący deweloperzy itp.).

Po szkoleniu do 7 dni roboczych zostanie udostępniony link do prezentacji, która zawierać będzie omawiane branże zgodnie z agendą oraz m.in listę używanych norm i wytycznych budowlanych, a także przykładowy sprzęt jaki warto posiadać. Aspekt sprzętu zostanie również omówiony na szkoleniu tj. zalecane urządzenia i przyrządy, zakresy cenowe, w co warto inwestować, a czego unikać.

Na szkoleniu będzie zaprezentowany sprzęt pomiarowy i pokazane właściwe użytkowanie oraz odczytywanie pomiarów (ćwiczenia praktyczne). Dotyczy to zarówno pozornie najprostszych urządzeń (np.poziomica, kątownik), jak również kilku mierników wilgoci, wentylacji, elektryki oraz kamery termicznej (zalecenia jak wybrać optymalny model, aby nie przekroczyć budżetu, a zarazem aby można było łatwo odczytać defekty). Ponadto, dostępna będzie do wglądu typowa walizka sprzętowa, jak to warto zorganizować zarówno dla osoby działającej w pojedynkę, jak również w zespole np. dwuosobowym.

Szkolenia/ warsztaty organizujemy cyklicznie, średnio co 2-3 miesiące. Spotkania są kameralne 3-10 os. lub 4-12 os. (w zależności od wybranej sali szkoleniowej), tak aby każdy mógł zadawać swobodnie pytania i poćwiczyć ze sprzętem oraz przyrządami.

KUP szkolenie
Odliczamy
Rozpoczęcie warsztatów
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec