Kraków Design Festival III edycja  – z udziałem W szpilkach na budowie na Targach Expo

4 x W szpilkach na budowie – podczas Kraków Design Festival, który odbył się w dniach 25-26 maja 2019 w EXPO Kraków, przy ul. Galicyjskiej w ramach Małopolskich Targów Budownictwa.

Skąd ta matematyczna czwórka?

  1. W sobotę 25 maja o  godz. 10.30 poprowadziłam prelekcję pt. ” Jak przeprowadzić odbiór techniczny mieszkania od dewelopera? ” , na którą mimo wczesnej pory przyszło sporo osób.
  2. W niedzielę 26 maja o godz. 10.30 poprowadziłam prelekcję pt. ” Jak sprawdzić nieruchomość na rynku wtórnym, czyli jak nie kupić bubla?”, tutaj również frekwencja nie zawiodła.
  3. W niedzielę 26 maja o godz. 14.00 na głównej hali wystawowej odbył się Panel dyskusyjny z moim udziałem na temat formalności związanych z odbiorem mieszkania, w tym potencjalnych reklamacji w przyszłości
  4. Natomiast przez cały weekend było otwarte nasze stoisko współtworzone przez Kejor , czyli mojego partnera technicznego, przy którym zebrało się sporo osób, chcących zadać indywidualne pytania związane z przeglądem domu lub mieszkania, które zakupili.

Podczas targów odwiedziło nas kilka osób z branży nieruchomości w tym pośrednik nieruchomości Damian Kurcz z Awentos Nieruchomości, który prowadzi Vblog na kanale You Tube, nagrał on krótką relację, gdzie również możecie zobaczyć humorystyczne scenki ze mną http://bit.ly/expoKrakowVblogDamian

Natomiast oficjalna relacja z Kraków Design Festival znajduje sie tutaj http://bit.ly/relacjaKrakowDesignFestival2019 w której również występuję.