Ostatnio mieliśmy okazję po raz kolejny podnieść nasze kwalifikacje. Uczestniczyliśmy w szkoleniu dotyczącym systemów rekuperacji. Tego typu poszerzanie wiedzy, pozwala nam prawidłowo ocenić stan przygotowanych instalacji wentylacji mechanicznej, w tym rekuperacji, jakie spotykamy podczas odbiorów technicznych nieruchomości kupionych od dewelopera, które przeprowadzamy dla naszych klientów.

Szkolenie umożliwia poznanie najnowszych rozwiązań na rynku oraz wymianę doświadczeń z innymi specjalistami na temat problemów z zaburzoną wentylacją, która jest jedną z przyczyn powstawania pleśni i grzybów w mieszkaniu lub domu, a w szczególności pomieszczeniach mokrych, do których zaliczamy oczywiście łazienkę.

Dobrze zaprojektowana, a przede wszystkim prawidłowo zamontowana rekuperacja, pozwala mieszkańcom na cieszenie się komfortem odpowiedniej wymiany powietrza,  którą rzadko zapewnia wentylacja grawitacyjna / naturalna (dla uproszczenia, wtedy kiedy mamy standardowe kominy).

A jeśli czeka Cię odbiór domu lub mieszkania w najbliższym czasie, to  SKONTAKTUJ SIĘ!

Jesteśmy również w Social Mediach, gdzie dzielimy się przykładowymi usterkami i wadami, jakie spotykamy podczas sprawdzania pod kątem technicznym nieruchomości.

SPRAWDŹ!