5-6 września odbyła się KRAKOWSKA GIEŁDA DOMÓW I MIESZKAŃ.

Organizatorem targów było Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań – instytucja zrzeszająca krakow­skich deweloperów. Były wykłady specjalistów na rynku mieszkaniowym i  porady, na co zwrócić uwagę przy wyborze dewelopera, zakupie, odbiorze i urządzeniu mieszkania, czy wzięciu kredytu. Może było również skorzystać z rabatów i ofert specjalnych na zakup mieszkania oraz zadać pytanie ekspertom.

giełda domów i mieszkań

Oczywiście nie mogło tam zabraknąć W Szpilkach Na Budowie! Podczas giełdy miałam okazję prowadzić dwie ciekawe prelekcje. Mówiłam o technicznych wskazówkach przed zakupem mieszkania oraz o tym jak wykonać profesjonalny odbiór mieszkania lub domu od dewelopera i zlokalizować wady ukryte.

Przez cały weekend było również otwarte nasze stoisko, przy którym zebrało się sporo osób, chcących zadać indywidualne pytania związane z przeglądem domu lub mieszkania, które zakupili.

Kolejna odsłona Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań już niedługo, bo w październiku!

Dlatego jeśli planujesz zakup mieszkania i nie wiesz, jak powinien wyglądać odbiór techniczny oraz na co zwrócić uwagę – koniecznie odwiedź nasze stoisko. Jak doświadczony inspektor budowlany odpowiem na wszystkie Twoje pytania i udzielę cennych wskazówek.

Jesteśmy również w Social Media, gdzie dzielimy się ważnymi informacjami i poradami dotyczącymi zakupu i odbioru mieszkań.

Sprawdź!