window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-158662357-1');
  • Szkolenie online z prezentacją i omówieniem przykładowych usterek i zagadnień dotyczących odbioru technicznego okien i drzwi balkonowych lub tarasowych. Przedstawiam, zarówno aspekty związane z ich estetyką (możliwości napraw zestawami wosków itp.), właściwą regulacją, jak również mostkami termicznymi, czyli nieprawidłowym osadzeniem okien. Video zawiera sporo unikatowych przykładów z kamery termicznej, zatem będzie można zobaczyć jak wyglądają defekty okienne na jej ekranie. Opowiem również o dość spornej kwestii na odbiorach, czyli rysach na szybach okiennych.

    Wideo trwa ok 86 min. Same konkrety . Nagranie bez udziału "publiczności".

  • Szkolenie online z prezentacją i omówieniem przykładowych usterek i zagadnień dotyczących odbioru technicznego okien połaciowych i drzwi wejściowych (wersja dla mieszkań w bloku gdzie drzwi wychodzą na klatkę, jak domów w przypadku drzwi zewnętrznych).  Przedstawiam, zarówno aspekty związane z ich estetyką ( możliwości napraw), właściwą regulacją, jak również mostkami termicznymi, czyli nieprawidłowym osadzeniem okien / drzwi . Video zawiera sporo przykładów z kamery termicznej, zatem będzie można zobaczyć, jak wyglądają defekty okienne na jej ekranie oraz jak ich uniknąć.

    Wideo trwa ok 64 min. Same konkrety . Nagranie bez udziału "publiczności".