Referencje

Opinie DOSKONAŁA
Na podstawie 116 opinii
Bardzo polecam skorzystanie z usług, zdecydowanie warto. Sprzęt dużo dokładniejszy niż te, którymi dysponował wykonawca. Dbałość o zachowanie odpowiednich warunków do pomiarów. Wysoka dokładność. Wszystko wyjaśnione, wskazówki dodatkowo dosłane na maila. A jako dodatek do profesjonalizmu, pani Karolina to super fighterka, która dba o zadowolenie klientów, nawet jeśli oznacza to intensywne dyskusje z wykonawcami. Widać, że zespół zna się na tym, co robi. Jeśli odbiór, to ja już tylko ze Szpilkami 🙂
Katarzyna K
Katarzyna K
2023-01-23
profesjonalna pomoc przy odbiorze technicznym, dokładnie, sprawnie, wszystko jasno wytłumaczone podczas odbioru, dodatkowo wysłane mailowo materiały /poradniki po odbiorze. Polecam!
Ewelina
Ewelina
2023-01-02
Wszystko super, odbiór techniczny bardzo dokładny, Pani Karolina przy okazji odbioru doradza jak niektóre rzeczy powinny zostać wykończone, polecam.
Paweł Filiciak
Paweł Filiciak
2022-12-20
Bardzo profesjonalna usługa - wady budynku, których osoby niedoświadczone nie miałyby szans zobaczyć, dzięki Państwa pomocy zostały zidentyfikowane, co bardzo ułatwiło dalsze prace remontowe i użytkowanie lokalu. Wspaniałe podejście do klienta.
Hariasz
Hariasz
2022-12-18
Panią Karolinę mieliśmy okazję poznać na targach domów i mieszkań, które odbywały się w Krakowie. W trakcie godzinnego wykładu przekazała tyle cennych informacji, że byliśmy pod ogromnym wrażeniem i zdecydowaliśmy się skorzystać z jej usług. Otrzymaliśmy protokół usterek dla dewelopera oraz później mailowo poradnik i zalecenia przy remoncie tj. których elementów nie zakrywać wysoką zabudową, co warto zabezpieczyć w trakcie remontu, jak zabezpieczyć łazienkę przed pleśnią, której ściany lepiej nie zastawiać meblami itp. Pani Karolina bardzo rzeczowo opowiedziała o wszystkich szczegółach na które warto zwrócić uwagę. Jeśli są tutaj osoby, które się wahają lub zastanawiają czy warto to odpowiedź jest bardzo prosta: WARTO! Koszt takiej usługi przy zakupie domu lub mieszkania jest tak na prawdę znikomy, a mamy 100% pewności co kupujemy i potem nie spotkają nas żadne niemiłe i kosztowne niespodzianki.
Katarzyna Undas
Katarzyna Undas
2022-11-11
Pełen profesjonalizm, wszystko zostało szczegółowo sprawdzone i omówione. Polecam.
Bartosz Kwiatkowski
Bartosz Kwiatkowski
2022-11-10
Świetna współpraca z Panią Karoliną. Wszystko co było nie tak wytłumaczyła zrozumiałym językiem i dała porady na przyszłość. No i rzetelnie zrobiona robota. Mocno polecam!
Grzegorz Puławski
Grzegorz Puławski
2022-11-02
Polecam. Bardzo profesjonalan firma oraz obsługa klienta
Iwona Bystranowska
Iwona Bystranowska
2022-11-02
Gorąco polecam zespół W Szpilkach na Budowie!! Kompleksowa usługa z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Wiele cennych rad i uwag co do materiałów do wykończenia mieszkania. Pani Karolina poradzi sobie nawet z najbardziej opornym deweloperem 😉
Dorota Rabiej
Dorota Rabiej
2022-10-25

Bardzo profesjonalna i rzeczowa usługa odbioru mieszkań! Pani Karolina jest bardzo cierpliwa i wyczerpująco odpowiada na prawdziwie kobiece pytania :), oczywiście na fachowe również. Nie boi się wyrazić własnego zdania.

Podczas oceny lokalu daje wiele cennych porad ewidentnie wynikających z naprawdę dużego doświadczenia!  Polecam!!

Urszula C.

Polecam każdemu bez wyjątku! To zdecydowanie najlepszy zespół profesjonalistów, z jakim miałam styczność. Ludzie pełni pasji i zaangażowania, otwarci na klienta i jego wątpliwości. Bardzo rzeczowo przekazują wszystkie informacje dotyczące kwestii technicznych, wizualnych i budowlanych. Weryfikują najmniejsze szczegóły, zauważając odprysk na klamce wielkości 2 mm, a dzięki badaniu kamerą termowizyjną – niespodzianki nie są straszne 🙂 Dziękujemy!

Weronika J.

Pani Karolina wykonała dla mnie sprawozdanie techniczne i termowizyjne dwóch lokali mieszkalnych przed zakupem. Sprawozdanie jest rzetelne, jasne i czytelne dla każdego, zwiera same konkrety. Polecam ! Polecam ! Polecam ! W dodatku b. sympatyczna babka.

Judyta M.

Pełen profesjonalizm, szybko i sprawnie, a do tego mnóstwo porad na co zwrócić uwagę podczas wykańczania mieszkania. Rewelacja.

Michał M.

Pani Karolina przeprowadzili odbiór techniczny mojego mieszkania. Wykryta została duża ilość drobnych, szczegółowych wad i defektów, których sama bym nie zauważyła lub nie zwróciła na nie uwagi. Deweloper przyjął wszystkie zastrzeżenia zgłoszone po odbiorze i przystąpił do prac nad poprawkami. Zaoszczędziło to mnóstwo mojego czasu i pieniędzy na samodzielną korektę oraz uchroniło przed nieprzyjemnymi niespodziankami w trakcie prac wykończeniowych. Jestem bardzo zadowolona z usługi, która została wykonana na najwyższym poziomie i dodatkowo wzbogacona licznymi radami w kwestii wykańczania mieszkania. Pani Karolina i Pan Patryk to profesjonaliści, których serdecznie polecam! 🙂

Ola D., klient - odbiór mieszkania w stanie deweloperskim

Pani Karolina  przeprowadzili badanie techniczne po awarii w nowo zakupionym mieszkaniu. Podejście w pełni profesjonalne, bardzo dokładna analiza  problemu, odpowiedzi na każde pytanie klienta oraz tłumaczenie wszelkich zależności technicznych. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Bardzo żałuję, że nie skorzystałam z porad Pani Karoliny przed zakupem mieszkania, uchroniłoby mnie to przed niemiłymi niespodziankami. Polecam wszystkim,  kupującym mieszkania,  dzięki tej współpracy będziecie mogli być pewni, że nie kupujecie „kota w worku”. Polecam 🙂 (Recenzja z Google)

Anna M, klient - opinia techniczna do awarii, będąca później dołączona do dokumentacji w sądzie